Auto na splátky online

Auto na splátky online

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Auto na splátky online bez akontácie

Túžite po novom aute? Nemáte dostatočnú, prípadne žiadnu hotovosť? Zoberte si našu pôžičku online a získajte svoje vytúžené nové auto. Väčšina z nás túži po svojom aute. Auto je každodenný pomocník rodine, podnikateľom no aj  ľuďom, pre ktorých je auto jediná možnosť, ako sa dopraviť domov, do práce prípadne do obchodu.

Vďaka nám kúpite nové auto na splátky bez akontácie, ktoré u nás vybavíte online. Jednoducho z pohodlia domova, alebo kancelárie podáte žiadosť o úver a získate peniaze na nové auto do pár hodín. Požičiame Vám bez ručiteľa až do 10.000,- €.  Vyplňte nezáväznú žiadosť o úver a do pár hodín môžete mať peniaze na účte. Takto veľmi jednoducho a bezpečne získate peniaze na vytúžené auto. S našim úveromAuto na splátky online“ nepotrebujete žiadnu akontáciu. Nové auto si kúpite bez nutnosti akejkoľvek hotovosti. 

Chcem podať žiadosť – kliknite sem >>>.

 

Na trhu je na predaj veľa áut. Budˇ sa rozhodneme pre nové auto, prípadne, ak nechcem veľa investovať do nášho plechového tátoša využijeme ponuku ojazdených áut. V oboch prípadoch máte možnosť získať ešte pred rozhodnutím vášho výberu daného auta, náš úver „Auto na splátky online“ a získať tak potrebnú hotovosť napríklad aj na vyjednávanie o cene nového auta. Nemusíte čakať či budete mať schválený leasing auta u predajcu automobilov alebo na schválenie úveru na auto v autobazáre.

S našim úverom “Auto na splátky online” máte peniaze na nové auto na vašom účte, môžete tak vyberať auto a mať výhodu pred ostatnými, čo zatiaľ nevedia, čí si budú môcť kúpiť nové auto.

Požiadať o náš úver je veľmi jednoduché. 

 
Chcem podať žiadosť. Kliknite sem >>>.

 

Doklady potrebné ku žiadosti

Zamestnanci:

občiansky preukaz, výpis z bankového účtu za posledný kalendárny mesiac

Dôchodca:

občiansky preukaz, výpis z bankového účtu za posledný kalendárny mesiac, výmer dôchodku

Podnikateľ, SZČO:

občiansky preukaz, daňové priznanie, výpis z bankového účtu za posledné 3 kalendárne mesiace

 

Mať peniaze na účte a potom si vyberať v kľude auto, ktoré nám vyhovujem je veľká výhoda. Nemusíte sa stresovať s otázkami ohľadom zaplatenia kupovaného auta. Stačí sa rozhodnúť a vybrať si v autobazáre, prípadne na internete kľudne aj od súkromného majiteľa auta. Mať náš úver “Auto na splátky online” vám poskytne pohodlie pri výbere nového auta, ktoré ocení každý z nás.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

VYPLŇTE FORMULÁR

Zadajte svoje údaje a budeme Vás kontaktovať. Vaše údaje sú u nás v bezpečí.

Odoslaním údajov udelujete osobitný súhlas s marketingovým oslovením. Vaše osobné údaje spracúva ako prevádzkovateľ osobných údajov. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete tu..