fbpx
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Bankový účet zadarmo

Zamysleli ste sa nad tým koľko peňazí platíte za svoj účet v banke? Na prvý pohľad sa môžu tieto poplatky zdať malé a nepodstatné. Zdanie môže klamať. Ak chcete mať svoje peniaze pod kontrolou mali by ste si evidovať každý jeden výdavok aj ten za svoj bankový účet. Budete prekvapení koľko peňazí míňate na nezmyselné veci. V prípade, že chcete začať šetriť a mať svoje peniaze pod kontrolou založte si bankový mBank účet zadarmo. 

Pri porovnaní bežných osobných účtov i bankách môžete takto ušetriť až 86 € každý rok. Áno veľa z nás si povie, že táto suma nie je zaujímavá. No práve pri malých sumách začína to pravé sporenie. Len si ju znásobte viacerými rokmi a už sa suma vyšplhá vyššie. Prečo, teda platiť viac, keď nemusíte? Toto pri kontrole svojich výdavkov nájdete na viacerých položkách. 

Je dobré mať evidenciu svojich výdavkov a mať tak prehľad o veciach, ktoré kupujete. Na konci mesiaca zistíte aké všetky zbytočnosti ste nakúpili a vedeli by ste bez nich žiť. Tieto sumy budú pre vás veľkým prekvapením. Často nepríjemným. Majte, teda pod kontrolou každé jedno euro. Iba tak viete ušetriť. 

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Pri šetrení platí jedna dôležitá zásada. Najprv zaplať sebe a potom ostatným. Neznamená to, že budete kupovať zbytočné veci. Veci, ktoré nepotrebujete. Avšak zaplatíte sebe sumu, ktorú si chcete odložiť, ušetriť niekam bokom ihneď po prijatí peňazí na účet v banke. Ideálne na miesto, kde nebudete mať ľahký prístup k odloženým peniazom. Následne s tým, čo vám ostane môžete nakupovať a platiť životné náklady. Optimálna suma na sporenie je vo výške 10% vašich príjmov.

Ak ešte nemáte najvýhodnejší bankový účet zadarmo neváhajte a založte si ho.

Teraz môžu noví záujemcovia o bankový účet zadarmo pri jeho založení v akcii do 15.12.2022 získať od banky mBank až 60 €. Podmienky sú veľmi jednoduché. Nový žiadateľ o založenie účtu v banke musí do 15.12.2022 cez internet nakúpiť so svojou novou eKartou, ktorú získa ku novému účtu. Všetky peniaze, ktoré takto minul na nákupy budú vrátené bankou na nový bankový účet žiadateľa do 60dní od uhradenia, zaúčtovania platby. Maximálne do výšky 60 € všetkých platieb uskutočnených cez eKartu.  

Bankový účet zadarmo

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Na získanie odmeny 60 € si musíte zriadiť virtuálnu eKartu a platiť s ňou na internete. Akcia je iba pre nových klientov, ktorí si otvoria účet. Pri zriadení účtu do formulára musíte uviesť svoju mailovú adresu a telefón. V prípade, že uvediete mailovú adresu alebo telefón niekoho kto už je klientom banky, má otvorený účet do tejto akcie nebudete začlenení. Preto dávajte pozor na údaje, ktoré do formulára vypisujete.

Za platby eKartou pri nákupoch cez internet do 15.12.2022 môžete získať odmenu 60 €. Napríklad, ak miniete 10 €, získate odmenu 10 €. Odmenu vám banka vyplatí na založený účet najneskôr do 60 dní od splnenia podmienok. Všetky platby musia byť zúčtované v trvaní akcie. Akcia prebieha od 17.10.2022 do 15.12.2022.

Založte si účet a získajte až 60 EUR za platby eKartou

 

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Najčastejšie využívané služby

Bankový účet zadarmo

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.