fbpx

Bankový účet zadarmo

Zamysleli ste sa nad tým koľko peňazí platíte za svoj účet v banke? Na prvý pohľad sa môžu tieto poplatky zdať malé a nepodstatné. Zdanie môže klamať. Ak chcete mať svoje peniaze pod kontrolou mali by ste si evidovať každý jeden výdavok aj ten za svoj bankový účet. Budete prekvapení koľko peňazí míňate na nezmyselné veci. V prípade, že chcete začať šetriť a mať svoje peniaze pod kontrolou založte si bankový mBank účet zadarmo. 

Pri porovnaní bežných osobných účtov v bankách môžete takto ušetriť až 86 € každý rok. Áno veľa z nás si povie, že táto suma nie je zaujímavá. No práve pri malých sumách začína to pravé sporenie. Len si ju znásobte viacerými rokmi a už sa suma vyšplhá vyššie. Prečo, teda platiť viac, keď nemusíte? Toto pri kontrole svojich výdavkov nájdete na viacerých položkách. 

Pretože ak si robíte evidenciu svojich výdavkov máte tak prehľad o veciach, ktoré kupujete. Na konci mesiaca zistíte aké všetky zbytočnosti ste nakúpili a vedeli by ste bez nich žiť. Tieto sumy budú pre vás veľkým prekvapením. Často nepríjemným. Majte, teda pod kontrolou každé jedno euro. Iba tak viete ušetriť. 

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Pri šetrení platí jedna dôležitá zásada. Najprv zaplať sebe a potom ostatným. Neznamená to, že budete kupovať zbytočné veci. Veci, ktoré nepotrebujete. Avšak zaplatíte sebe sumu, ktorú si chcete odložiť, ušetriť niekam bokom ihneď po prijatí peňazí na účet v banke. Ideálne na miesto, kde nebudete mať ľahký prístup k odloženým peniazom. Následne s tým, čo vám ostane môžete nakupovať a platiť životné náklady. Optimálna suma na sporenie je vo výške 10% vašich príjmov.

Bankový účet zadarmo

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Najčastejšie využívané služby

Chcem si založiť bankový účet zadarmo

Bankový účet zadarmo

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *