Bankový úver

Bankový úver

Potrebujete si kúpiť auto, kuchyňu, televízor a iné veci a nemáte potrebnú hotovosť? Využite bankový úver. Bankový úver je vhodný pre všetkých, ktorí nemali v minulosti problémy so splácianím akejkoľvek pôžičky.

Pre tých, ktorí sú disciplinovaní a platia svoje záväzky v dohodnutom termíne je najvhodnejšou formou požičať si peniaze cez bankový úver. Peniaze môžete mať na účte do pár minút.

Bankový úver pre každého

Bankový bezúčelový úver viete získať s úrokovou sadzbou od 3,9% do 9,9% s dobou splatnosti od 12 do 96 mesiacov. Požičať si môžete od 350,- € do 24.000,- €. Môžete si požičať na malé aj veľké veci. Ak ste klientom banky môžete mať peniaze do 10 minút na účte.

Najvýhodnejšou formou založenia účtu a jeho vedenia je mať účet v banke úplne zadarmo. Bez poplatkov a akýchkoľvek nákladov. Ušetríte niekoľko eur mesačne. Taktiež vás daná banka pozná a ľahšie vám požičia peniaze. V takejto situácii budete mať peniaze naúčte za 10 minút.

Túžite po novom aute, kuchyni či bicykli požiadajte o bankový úver. Je to úplne jednoduché vyplníte žiadosť a budeme vás kontaktovať. Požičané peniaze môžete použiť na čokoľvek bez udania dôvodu. Využite nízky úrok a užívajte si vysnívanú vec ešte dnes.

Žiadosť bankového úveru podáte a vybavíte online

Žiadosť vyplníte online. Jednoducho zadáte svoje údaje a odošlete. Na potvrdenie vášho príjmu postačuje zaslanie troch výplatných pások za posledné 3 mesiace. Následne vám po schválení úveru príde e-mail s podrobnosťami. Zmluvy môžete potvrdiť v aplikácii banky alebo internet bankingu. Ak nie ste klientom banky zmluvu vám pošleme kuriérom alebo ju môžete podpísať na pobočke.

Poistenie bankového úveru pre chorobu a straty zamestnania

Úver si môžete poistiť. Ak prídete o prácu alebo ochoriete banka za vás zaplatí jednu mesačnú splátku a ešte vám aj pošle na účet peniaze vo výške jednej mesačnej splátky na pokrytie výpadku príjmu. Dokonca vám aj zníži úrok až o 2%. Menej tak pocítite, že platíte aj poistenie so splátkou. Ak ste v nemocnici dostanete za každý deň pobytu 10 €.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním vašich údajov dávate súhlas s ich spracovaním. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Podmienky spracovania: ochrana osobných údajov.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním vašich údajov dávate súhlas s ich spracovaním. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Podmienky spracovania: ochrana osobných údajov.