fbpx

Nebankový úver pre podnikateľov. Požičiame vám bez ručiteľa až do 15.000,- € , ak budete  ručiť nehnuteľsnoťou požičiame vám do 50% jej hodnoty. Peniaze môžete mať do 24hodín na vašom účte. Vyplňte žiadosť a budeme vás kontaktovať. Zmluvy podpíšete cez SMS.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Pôžička pre podnikateľov

Podnikáte a potrebujete si požičať? Máme pre Vás riešenie nebankový úver pre podnikateľov. Na jeho schválenie stačí minimum dokladov. Už žiadne zbytočné papierovačky. 

Celý proces vybavíte cez internet. Po schválení úveru podpíšete zmluvy formou SMS. Jednoducho nahráte potrebné dokumenty priamo do formulára v žiadosti. 

Vyplnenie tejto žiadosti je jednoduché. Pri vypĺňaní jednotlivých krokov buďte prosím pozorný a čítajte nápovedy, kde nájdete detailné informácie o tom, aký typ údajov požadujeme a kde ich nájdete.

Požičať si môžete od 1.000 do 100.000,- € (a viac, podľa hodnoty nehnuteľnosti) na 12 až 60 mesiacov. Za včasné riadne splácanie úveru získate až 4 splátky späť.

Keď si potrebujete požičať väčšinou idete do banky v presvedčení, že nám banka bez problémov požičia. V niektorých prípadoch sa môže stať, že vám banka nepožičia.  V takejto situácii nám pomôžu nebankové pôžičky pre podnikateľov. 

 

Proces vybavenia úveru na podnikanie

 

Ako si požičať peniaze? Je to veľmi jednoduchéCelý proces vybavíte cez internet. Po schválení úveru podpíšete zmluvy formou SMS. Jednoducho nahráte potrebné dokumenty priamo do formulára v žiadosti. Do pár hodín viete či dostanete pôžičku. 

Často sa ocitnete v situácii kedy potrebujete súrne peniaze na neočakávaný výdavok alebo si proste potrebuje kúpiť veci súvisiace s podnikaním.

Podmienky pre získanie podnikateľského úveru:

 
  • úver je určený pre samostatne zárobkovo činnú osobu(SZČO) alebo spoločnosť s ručením obmedzeným(S.R.O.),
  • s minimálnou 12 mesačnou podnikateľskou históriou,
  • vek žiadateľa minimálne 23 rokov, maximálne 65 rokov
  • minimálne tržby – obrat za rok 13.000,- €, pri ručení nehnuteľnosťou 20.000 ,- €
  • váš podnik sa nenachádza v stave reštrukturalizácie

Nebankový úver pre podnikateľov

Nebanková pôžička pre podnikateľov

Keď si potrebujete požičať väčšinou idete do banky v presvedčení, že nám banka bez problémov požičia. Môže sa stať, že vám banka nepožičia.

V takejto situácii vám pomôže nebankový úver pre podnikateľov.

Ako si požičať peniaze? Je to veľmi jednoduché stačí vyplniť nezáväznú žiadosť o pôžičku. Prvým krokom pre získanie podnikateľského úveru je poskytnutie základných informácií pre spracovanie úveru.  

Následne vyplníte online formulár v piatich krokoch. Peniaze na váš účet prídu do 24 hodín od schválenia úveru.

Po odoslaní formulára sa do niekoľkých hodín dozviete či dostanete pôžičku. Úver môžete použiť na akýkoľvek účel súvisiace s vašim podnikaním. Požičiame vám až do 15.000,- € bez ručiteľa. S ručením do 50% hodnoty nehnuteľnosti. Náš bezúčelový úver môžete použiť napríklad na kúpu auta, zaplatenie faktúr, rozvoj podnikania 

 

Veľa z nás sa často ocitne v situácii kedy potrebuje súrne peniaze na neočakávaný výdavok v podnikaní.  Potrebujeme zaplatiť faktúru, niečo opraviť prípadne nakúpiť nové stroje. Vtedy je tu možnosť zobrať si biznis úver, požičať si peniaze a vyriešiť okamžite situáciu, v ktorej sa nachádzate. 

 

Úver pre podnikateľov

 

Úverom veľa ľudí často rieši spomínané situácie. Ak potrebujete peniaze požičiame Vám. V prípade, že vám banka nepožičia využite našu možnosť a požiadajte o pôžičku. Peniaze môžete mať do pár hodín na účte. 

 

Potrebujete súrne vyriešiť problém, neočakávaný výdavok alebo potrebujete  na podnikanie nové veci a nechce sa Vám čakať, kým si nasporíte? Využite biznis úver a peniaze môžete mať do pár hodín od schválenia úveru. 

 

Vyplatíte si dlžnú sumu, ktorá Vám každým dňom narastá? Zaplatíte neočakávaný výdavok? Nech sa páči. Sú to vaše peniaze. Nám je to jedno. 

 

Potrebujete súrne peniaze vyplňte formulár nižšie a budeme Vás kontaktovať.

 

S úverom od nás vyriešite vaše problémy a môžete v kľude žiť, postupne ho splatíte a dostanete sa zo zlej situácie, v ktorej sa momentálne nachádzate.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RYCHLÁ ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU

Podajte žiadosť a budeme Vás kontaktovať. Úver vybavíte cez internet do 24 hodín.