Pôžička bez registra

Pôžička bez registra

 Pôžička bez registra. Často krát sa stane, že si potrebujeme požičať iba malú sumu peňazí do výplaty. Hlavne v dobe, keď sme mali neočakávané výdavky a nejako nám to nevyšlo. Vtedy mám možnosť požičať si malú sumu do výplaty. Či už to je 50 € alebo 150 €, keď nám chýbajú môže to byť problém. Veľké finančné inštitúcie sa veľmi nezaoberajú s takouto formou požičiavania. V takejto situácii môžete využiť mini pôžičky pre každého.

Jednoducho požiadate cez internet o sumu, ktorú si chcete požičať vyplnením formulára. Do online formulára vyplníte svoje osobné údaje a následné získanie pôžičky je veľmi jednoduché. Po obrdžaní údajov vás budeme telefonicky kontaktovať na doplnenie a skontrolovanie vašich údajov kvôli bezproblémovému schváleniu pôžičky.

Peniaze získate bez zbytočného papierovania jednoduchým potvrdením zmluvnej dokumentácie vo vašom užívateľskom profile.

Zadajte výšku pôžičky, vyplňte svoje údaje a odošlite vašu žiadosť na schválenie. Peniaze môžete mať do pár hodín.

Požiadajte o nebankovú pôžičku bez registra​

Pôžička bez registra

O zaradenie do aukcie na pôžičku môže požiadať iba fyzická osoba, občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, starší ako 18 rokov, spôsobilá na právne úkony v plnom rozsahu.

Nebankové pôžičky bez registra a papierovačiek

Na podanie žiadosti ani jej schválenie nie je potrebné doložiť potvrdenie o príjme a žiadne ďalšie dokumenty. Peniaze budú vyplatené na účet uvedený v žiadosti alebo poštovou poukážkou.

Ak si zvolíte spôsob uhradenia pôžičky na účet v banke a máte svoj účet v rovnakej banky ako naša spoločnosť peniaze budete mať na účte v ten istý deň. Ak máte účet v inej banke peniaze vám prídu nasledujúci deň. Ak si zvolíte zaslanie peňazí šekom, peniaze budete mať 2 – 3 deň.

Údaje na uhradenie pôžičky dostanete SMS správou, e-mailom a poštou. Tiež ich nájdete vo vašom užívateľskom profile. Pôžičku môžete vrátiť kedykoľvek na účet bankovým prevodom, poštovou poukžkou – šekom alebo vkladom na účet v banke.

Ak nebudete môcť pôžičku vrátiť v čas, môžete

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním vašich údajov dávate súhlas s ich spracovaním. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Podmienky spracovania: ochrana osobných údajov.