Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Pôžička bez registra

Pôžička bez registra. Často krát sa stane, že si potrebujeme požičať iba malú sumu peňazí do výplaty. Hlavne v dobe, keď sme mali neočakávané výdavky a nejako nám to nevyšlo. Vtedy máme možnosť požičať si malú sumu do výplaty. Či už to je 50 € alebo 150 €, keď nám chýbajú môže to byť problém. Veľké finančné inštitúcie sa veľmi nezaoberajú s takouto formou požičiavania. V takejto situácii môžete využiť mini pôžičky pre každého.

Jednoducho požiadate cez internet o sumu, ktorú si chcete požičať vyplnením formulára. Do online formulára vyplníte svoje osobné údaje a následné získanie pôžičky je veľmi jednoduché. Po obrdžaní údajov vás budeme telefonicky kontaktovať na doplnenie a skontrolovanie vašich údajov kvôli bezproblémovému schváleniu pôžičky.

Peniaze získate bez zbytočného papierovania jednoduchým potvrdením zmluvnej dokumentácie vo vašom užívateľskom profile.

Zadajte výšku pôžičky, vyplňte svoje údaje a odošlite vašu žiadosť na schválenie. Financie môžete mať do pár hodín.

Požiadajte o nebankovú pôžičku bez registra​

Pôžička bez registra

O zaradenie do aukcie na pôžičku môže požiadať iba fyzická osoba, občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, starší ako 18 rokov, spôsobilá na právne úkony v plnom rozsahu.

Nebankové pôžičky bez registra a papierovačiek

Na podanie žiadosti ani jej schválenie nie je potrebné doložiť potvrdenie o príjme a žiadne ďalšie dokumenty. Pôžička bude vyplatená na účet uvedený v žiadosti alebo poštovou poukážkou.

Ak si zvolíte spôsob uhradenia pôžičky na účet v banke a máte svoj účet v rovnakej banky ako naša spoločnosť peniaze budete mať na účte v ten istý deň. Ak máte účet v inej banke peniaze vám prídu nasledujúci deň. Ak si zvolíte zaslanie peňazí šekom, peniaze budete mať 2 – 3 deň.

Údaje na uhradenie pôžičky dostanete SMS správou, e-mailom a poštou. Tiež ich nájdete vo vašom užívateľskom profile. Pôžičku môžete vrátiť kedykoľvek na účet bankovým prevodom, poštovou poukžkou – šekom alebo vkladom na účet v banke. Nebudete môcť pôžičku vrátiť v čas? Môžete zaplatiť iba poplatok za predĺženie a pôžičku vrátite, keď vám to bude vyhovovať.

PODAJTE ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU

Zadajte svoje údaje a budeme Vás kontaktovať. Vaše údaje sú u nás v bezpečí.

Odoslaním údajov udelujete osobitný súhlas s marketingovým oslovením. Vaše osobné údaje spracúva ako prevádzkovateľ osobných údajov. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete tu..