fbpx

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Máte finančné problémy? Bojíte sa o svoju strechu nad hlavou? Pri neplatení svojich záväzkov sa to skôr či neskôr stane. Niekedy sa z rôznych dôvodov dostaneme do situácie kedy nezvládame platiť svoje záväzky a exekútor nám siahne na našu strechu nad hlavou. V takýchto situáciách nám už žiadna banka nepožičia na vyriešenie tohto problému. V takomto prípade pomôže pôžička pre dlžníkov v exekúcii.

Pôžička pre ľudí v exekúcii zachráni strechu nad hlavou. Následne po vyriešení situácie s vašimi dlhmi vrátite súkromným investorom peniaze poskytnuté na vyplatenie dlhov. Je to pôžička od ľudí pre ľudí s problémami. Pôžička musí byť ručená nehnuteľnosťou. Týmto spôsobom ochránite svoje bývanie pred dražbou a následnou stratou bývania. V tomto článku sa dozviete, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii.

Mám dlhy a neviem, ako ďalej - pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Ak si hovoríte vetu „Mám dlhy a neviem ako ďalej..“ a hľadáte márne riešenie, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii a ochrániť tak jednu z najdôležitejších vecí v živote človeka, jeho strechu nad hlavou, pocit istoty tepla domova, riešením je pôžička pre dlžníkov v exekúcii. 

Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. V prvom rade musíte mať nehnuteľnosť, ktorú chcete zachrániť pred exekúciou a následnou dražbou. Vyhnite sa dražbe. Využite pôžičku pre ľudí v exekúcii. Požičiame vám na vyplatenie dlhov a exekúcii. Je to veľmi jednoduché stačí snaha zachrániť svoju nehnuteľnosť pôžičkou pre dlžníkov, ktorou zachránite svoje bývanie. 

Pomôžeme vám zbaviť sa dlhov v exekúcii

 

V danej nehnuteľnosti môžete ďalej bývať  a po vopred dohodnutom čase a vymazaní negatívnych záznamov v registri si môžete zobrať hypotéku, ktorou pôžičku vrátite. Hypotéku si môže zobrať ktokoľvek, napríklad rodinný príslušník. Takýmto spôsobom vám pomôžeme zbaviť sa dlhov v exekúcii. 

Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. Žiadateľ musí splniť určité podmienky na jej schválenie. 

Základnou podmienkou je preukázanie schopnosti vrátiť v dohodnutom čase poskytnutú pôžičky aj s úrokom.  

Výška dlhu nesmie presiahnuť hodnotu nehnuteľnosti. Ak nastane takáto situácia dlžník sa nachádza v predĺžení a jediná forma riešenia problému s dlhom je výkup nehnuteľnosti. V takomto prípade vám pôžička pre dlžníkov v exekúcii nepomôže.

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Prvoradou podmienkou na získanie pôžičky pri exekúcii je vlastniť nehnuteľnosť, ktorú použijete na ručenie za pôžičku. Získané peniaze sa použijú na vyplatenie dlhov, aby sa daná nehnuteľnosť oddĺžila a neboli na nej vedené žiadne exekúcie. Následne vo svojej nehnuteľnosti ďalej bývate po celú dobu vyriešenia vašich finančných problémov.  

Hypotéka v exekúcii

 

Následne po vyčistení úverových registrov môžete požiadať o novú hypotéku a zrušiť záložné právo na nehnuteľnosť. Za sumu, ktorá vám bola požičaná na vyplatenie exekúcii plus dohodnutý úrok. 

V čase pravdepodobne hodnota zachránenej nehnuteľnosti bude rásť a vy budete pre banku veľmi zaujímavý klient pre financovanie vašej nehnuteľnosti. 

Takto jednoducho zachránite svoju nehnuteľnosť pred dražbou a nestratíte strechu nad hlavou. V týchto ťažkých časoch je táto forma záchrany nehnuteľnosti často jediným možným riešením. Neváhajte a riešte svoje dlhy v najkratšom čase. Inak sa vám môže stať, že sa predĺžite a záchrana nehnuteľnosti už nebude možná. 

Potrebujem pomôcť s dlhmi

 
V prípade, že potrebujete pomôcť s dlhmi, chcete predísť exekúcii, prípadne ju úspešne zvládnuť a vyriešiť kontaktujte nás, čo najskôr. Radi vám pomôžeme. Vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať.

 

Pôžička na vyplatenie dlhov

Zachráňte svoje bývanie pre dražbov a stratou strechy nad hlavou. Využite pôžičku na vyplatenie dlhov. Jednoducho zašlete list vlastníctva z nehnuteľnosti, ktorú chcete zachrániť a sumu, ktorú potrebujete na vyplatenie dlhov a sumu na nový štart. Základnou podmienkou je, aby hodnota nehnuteľnosti bola vyššia ako suma, ktorú si chcete požičať. Po zaslaní týchto informácii zhodnotíme vašu žiadosť.  V prípade akceptovateľnosti  vypracujeme kompletnú dokumentáciu a po jej podpise budú vaše dlhy a suma na nový štart vyplatené.

Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Spracovanie osobných údajov.

30 názorov na “Pôžička pre dlžníkov v exekúcii”

        1. Treba podať žiadosť – vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať. Rád by som ešte pripomenul, že pôžička musí byť ručená nehnuteľnosťou. Ak nemáte nehnuteľnosť, ktorou by ste ručil, žiadosť nepodávajte, nemá to zmysel.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.