fbpx

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Máte finančné problémy? Bojíte sa o svoju strechu nad hlavou? Pri neplatení svojich záväzkov sa to skôr či neskôr stane. Niekedy sa z rôznych dôvodov dostaneme do situácie kedy nezvládame platiť svoje záväzky a exekútor nám siahne na našu strechu nad hlavou. V takýchto situáciách nám už žiadna banka nepožičia na vyriešenie tohto problému. V takomto prípade pomôže pôžička pre dlžníkov v exekúcii.

Pôžička pre ľudí v exekúcii zachráni strechu nad hlavou. Následne po vyriešení situácie s vašimi dlhmi vrátite súkromným investorom peniaze poskytnuté na vyplatenie dlhov. Je to pôžička od ľudí pre ľudí s problémami. Pôžička musí byť ručená nehnuteľnosťou. Týmto spôsobom ochránite svoje bývanie pred dražbou a následnou stratou bývania. V tomto článku sa dozviete, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii.

Mám dlhy a neviem, ako ďalej - pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Ak si hovoríte vetu “Mám dlhy a neviem ako ďalej..” a hľadáte márne riešenie, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii a ochrániť tak jednu z najdôležitejších vecí v živote človeka, jeho strechu nad hlavou, pocit istoty tepla domova, riešením je pôžička pre dlžníkov v exekúcii. 

Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. V prvom rade musíte mať nehnuteľnosť, ktorú chcete zachrániť pred exekúciou a následnou dražbou. Vyhnite sa dražbe. Využite pôžičku pre ľudí v exekúcii. Požičiame vám na vyplatenie dlhov a exekúcii. Je to veľmi jednoduché stačí snaha zachrániť svoju nehnuteľnosť pôžičkou pre dlžníkov, ktorou zachránite svoje bývanie. 

Pomôžeme vám zbaviť sa dlhov v exekúcii

 

V danej nehnuteľnosti môžete ďalej bývať  a po vopred dohodnutom čase a vymazaní negatívnych záznamov v registri si môžete zobrať hypotéku, ktorou pôžičku vrátite. Hypotéku si môže zobrať ktokoľvek, napríklad rodinný príslušník. Takýmto spôsobom vám pomôžeme zbaviť sa dlhov v exekúcii. 

Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. Žiadateľ musí splniť určité podmienky na jej schválenie. 

Základnou podmienkou je preukázanie schopnosti vrátiť v dohodnutom čase poskytnutú pôžičky aj s úrokom.  

Výška dlhu nesmie presiahnuť hodnotu nehnuteľnosti. Ak nastane takáto situácia dlžník sa nachádza v predĺžení a jediná forma riešenia problému s dlhom je výkup nehnuteľnosti. V takomto prípade vám pôžička pre dlžníkov v exekúcii nepomôže.

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Prvoradou podmienkou na získanie pôžičky pri exekúcii je vlastniť nehnuteľnosť, ktorú použijete na ručenie za pôžičku. Získané peniaze sa použijú na vyplatenie dlhov, aby sa daná nehnuteľnosť oddĺžila a neboli na nej vedené žiadne exekúcie. Následne vo svojej nehnuteľnosti ďalej bývate po celú dobu vyriešenia vašich finančných problémov.  

Hypotéka v exekúcii

 

Následne po vyčistení úverových registrov môžete požiadať o novú hypotéku a zrušiť záložné právo na nehnuteľnosť. Za sumu, ktorá vám bola požičaná na vyplatenie exekúcii plus dohodnutý úrok. 

V čase pravdepodobne hodnota zachránenej nehnuteľnosti bude rásť a vy budete pre banku veľmi zaujímavý klient pre financovanie vašej nehnuteľnosti. 

Takto jednoducho zachránite svoju nehnuteľnosť pred dražbou a nestratíte strechu nad hlavou. V týchto ťažkých časoch je táto forma záchrany nehnuteľnosti často jediným možným riešením. Neváhajte a riešte svoje dlhy v najkratšom čase. Inak sa vám môže stať, že sa predĺžite a záchrana nehnuteľnosti už nebude možná. 

Potrebujem pomôcť s dlhmi

 
V prípade, že potrebujete pomôcť s dlhmi, chcete predísť exekúcii, prípadne ju úspešne zvládnuť a vyriešiť kontaktujte nás, čo najskôr. Radi vám pomôžeme. Vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať.

 

Pôžička na vyplatenie dlhov

Zachráňte svoje bývanie pre dražbov a stratou strechy nad hlavou. Využite pôžičku na vyplatenie dlhov. Jednoducho zašlete list vlastníctva z nehnuteľnosti, ktorú chcete zachrániť a sumu, ktorú potrebujete na vyplatenie dlhov a sumu na nový štart. Základnou podmienkou je, aby hodnota nehnuteľnosti bola vyššia ako suma, ktorú si chcete požičať. Po zaslaní týchto informácii zhodnotíme vašu žiadosť.  V prípade akceptovateľnosti  vypracujeme kompletnú dokumentáciu a po jej podpise budú vaše dlhy a suma na nový štart vyplatené.

Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Spracovanie osobných údajov.

44 názorov na “Pôžička pre dlžníkov v exekúcii”

    1. Mária Košova

     Dobrý deň potrebujem pomôcť prosím vás mám exekúciu ale som zamestnaná a mám scoho platiť úver pomôžete mi prosím

    1. Treba podať žiadosť – vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať. Rád by som ešte pripomenul, že pôžička musí byť ručená nehnuteľnosťou. Ak nemáte nehnuteľnosť, ktorou by ste ručil, žiadosť nepodávajte, nemá to zmysel.

     1. Dobrý deň, vieme Vám požičať no musíte ručiť nehnuteľnosťou. Je potrebné premyslieť si a zvážiť z čoho pôžičku vrátite.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *