Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Máte finančné problémy? Bojíte sa o svoju strechu nad hlavou? Pri neplatení svojich záväzkov sa to skôr či neskôr stane.  Niekedy sa z rôznych dôvodov dostaneme do situácie kedy nezvládame platiť svoje záväzky a exekútor nám siahne na našu strechu nad hlavou. V takýchto situáciách nám už žiadna banka nepožičia na vyriešenie tohto problému. V takomto prípade pomôže pôžička pre dlžníkov v exekúcii.

Pôžička pre ľudí v exekúcii zachráni strechu nad hlavou. Následne po vyriešení situácie odkúpite za vopred dohodnutých podmienok svoj dom alebo byt späť kľudne aj na hypotéku. Týmto spôsobom ochránite svoje bývanie pred dražbou a následnou stratou bývania. V tomto článku sa dozviete, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii.

Mám dlhy a neviem, ako ďalej - pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Ak si hovoríte vetu „Mám dlhy a neviem ako ďalej..“ a hľadáte márne riešenie, ako sa zbaviť dlhov v exekúcii a ochrániť tak jednu z najdôležitejších vecí v živote človeka, jeho strechu nad hlavou, pocit istoty tepla domova, riešením je pôžička pre dlžníkov v exekúcii. 

Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. V prvom rade musíte mať nehnuteľnosť, ktorú chcete zachrániť pred exekúciou a následnou dražbou. Tento spôsob riešenia dlhov je najmenej výhodný. Lepšie je využiť pôžičku pre ľudí v exekúcii. Požičiame vám na vyplatenie dlhov a exekúcii. Je to veľmi jednoduché stačí snaha zachrániť svoju nehnuteľnosť pred dražbou formou odloženého výkupu rezidenčnej nehnuteľnosti, ktorú chcete zachrániť pred dražbou. 

Pomôžeme vám zbaviť sa dlhov v exekúcii

V danej nehnuteľnosti môžete naďalej bývať formou prenájmu a po vopred dohodnutom čase si ju odkúpite za vopred dohodnutých podmienok späť. Takýmto spôsobom vám pomôžeme zbaviť sa dlhov v exekúcii. Pôžička pri exekúcii má svoje pravidlá. Žiadateľ musí splniť určité podmienky na jej schválenie. 

Základnou podmienkou je preukázanie schopnosti danú nehnuteľnosť po vopred dohodnutom čase odkúpiť späť. Na splnenie tejto podmienky stačí plán, ako sa zo svojich problémov dostane na základe svojej minulosti, ktorou preukáže splnenie tejto podmienky. 

Druhou podmienkou je výška dlhu, dlhov, ktoré nesmú presiahnuť hodnotu nehnuteľnosti. Ak nastane takáto situácia dlžník sa nachádza v predĺžení a jediná forma riešenia problému s dlhom je dražba. V takomto prípade vám pôžička pre dlžníkov v exekúcii nepomôže. 

Pôžička pre dlžníkov v exekúcii

 Prvoradou podmienkou na získanie pôžičky pri exekúcii je vlastniť nehnuteľnosť, ktorá použijete v odloženom odkupe. Získané peniaze sa použijú na vyplatenie dlhov, tak, aby sa daná nehnuteľnosť oddĺžila a neboli na nej vedené žiadne exekúcie. Následne vo svojej nehnuteľnosti ďalej bývate formou exkluzívnej nájomnej zmluvy na celú dobu vyriešenia vašich finančných problémov.  

Hypotéka v exekúcii

Následne po vyčistení úverových registrov môžete požiadať o novú hypotéku a odkúpiť si svoju nehnuteľnosť späť za vopred dohodnutých podmienok. Za sumu, ktorá vám bola požičaná na vyplatenie exekúcii. V čase veľmi pravdepodobne hodnota zachránenej nehnuteľnosti bude rásť a vy budete pre banku veľmi zaujímavý klient pre financovanie kúpy vašej nehnuteľnosti. 

Takto jednoducho zachránite svoju nehnuteľnosť pred dražbou a nestratíte strechu nad hlavou. V týchto ťažkých časoch je táto forma záchrany nehnuteľnosti často jediným možným riešením. Neváhajte a riešte svoje dlhy v najkratšom čase. Inak sa vám môže stať, že sa predĺžite a záchrana nehnuteľnosti už nebude možná. 

Potrebujem pomôcť s dlhmi

V prípade, že potrebujete pomôcť s dlhmi, chcete predísť exekúcii, prípadne ju úspešne zvládnuť a vyriešiť kontaktujte nás, čo najskôr. Radi vám pomôžeme. Vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať.

 

Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Spracovanie osobných údajov.

PODAJTE ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU

Zadajte svoje údaje a budeme Vás kontaktovať. Vaše údaje sú u nás v bezpečí.

Odoslaním údajov udelujete osobitný súhlas s marketingovým oslovením. Vaše osobné údaje spracúva ako prevádzkovateľ osobných údajov. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete tu..