Záložňa

Záložňa

Záložňa

V čase, keď si potrebujete požičať a nechcete sa preukazovať dokladmi o príjme, nechcete, aby ste boli registrovaný v bankovom a nebankovom registri máte možnosť využiť záložňu. Teraz máte možnosť využiť na získanie pôžičky internetovú záložňu.

Chcete poslať predmety na predschválenie? Vyplňte formulár, pripojte fotografie predmetov a odšlite. Formulár na odoslanie nájdete tu >>>.

Je to jednoduchá možnosť, ako získať peniaze. Máte možnosť založiť zlato, striebro a platinu. Všetky predmety z týchto drahých kovov. Jednoducho vyplníte formulár, nafotíte predmety, ktoré chcete založiť a pošlete ich na predschválenie. Všetky predmety ohodnotia špecialisti a navrhnú vám cenu, ktorú si môžete požičať.

Peniaze vám budú vyplatené na bankový účet alebo poštovou poukážkou. Kedykoľvek si to môžete rozmyslieť a predmety vám budú vrátené zadarmo kuriérom. Následne Vás bude kontaktovať pracovník záložne a dohodne celý proces.

Pre predmety na založenie príde kuriér a následne vám bude po preverení pravosti zaslaná dohodnutá suma na účet. Po vrátení peňazí vám budú predmety kuriérom vrátené späť. Všetko bezplatne.

Chcete poslať predmety na predschválenie? Vyplňte formulár, pripojte fotografie predmetov a odšlite. Formulár na odoslanie nájdete tu >>>.

Záložňa

 

Založiť môžete zlato, striebro a platinu

 

Zlato a zlaté šperky

Založiť môžete všetky predmety zo zlata, retiazky, náušnice, prstene, zlomkové zlato, zlaté tehličky, investičné zlato. Cena zlata sa počíta podľa aktuálnej hodnoty na trhu.

 

Striebro

Založiť môžete všetky strieborné predmety, strieborné retiazky, prstene, investičné striebro, strieborné príbory, stireborné náušnice a náramky

 

Platina

V online záložni môžete založiť aj platinu a predmety z nej. Najlepším spôsobom je vyplniť formulár a zistiť aké sú možnosti

Záložňa

Chcete poslať predmety na predschválenie? Vyplňte formulár, pripojte fotografie predmetov a odšlite. Formulár na odoslanie nájdete tu >>>.

 

Prečo si ľudia obľúbili online záložňu

 

Požiadanie o pôžičku je jednoduché a rýchle

Nestrácame čas zbytočným papierovaním. Všetko vybavíte jednoducho a pohodlne cez webový portál.

 

Maximálne zabezpečenie vašich cenností

Naše bezpečnostné trezory sú ocenené najprísnejšími certifikátmi. Vaše veci sú u nás v úplom bezpečí.

 

Odborný a individuálny prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne. Vaše cennosti ohodnotia odborní špecialisti a ponúknu najvyššiu možnú sumu.

 

Nemusíte chodiť do záložne

O pôžičku požiadate z pohodlia domova a nemusíte chodiť do záložne. Zadarmo za vami pošleme kuriéra.

 

Bez posudzovania vašej spôsobilosti splácať

Nezasahujeme do vášho súkromia a nezisťujeme to, do čoho nás nič nie je. Nepríjemne otázky od nás nikdy nebudete musieť počúvať.

 

Bez hrozby exekúcie a pokuty

Ak náhodou nemôžete pôžičku zaplatiť, nehrozí vám exekúcia ani iné zmluvne pokuty, ako pri bežnej pôžičke.

 

Bez zápisu do registra pri nesplatení pôžičky

Pri neschopnosti pôžičku splácať vám vyjdeme v ústrety. Nehrozí vám zápis do registra dlžníkov ani penalizácia.

 

Všetko je diskrétne a anonymné

Pôžičku vybavíte anonymne cez internet. Bez zápisov do registrov ako v bežnej banke alebo požičovni.

 

Chcete poslať predmety na predschválenie? Vyplňte formulár, pripojte fotografie predmetov a odšlite. Formulár na odoslanie nájdete tu >>>.

Máte záujem o nebankovú pôžičku? Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Odoslaním vašich údajov dávate súhlas s ich spracovaním. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Podmienky spracovania: ochrana osobných údajov.