Mini pôžička

Mini pôžička

Mini pôžička. Môže sa stať, že si potrebujeme požičať iba malú sumu peňazí do výplaty. Hlavne v dobe, keď sme mali neočakávané výdavky a nejako nám to nevyšlo. Vtedy máme možnosť požičať si malú sumu do výplaty. Pôžička bez registra. Či už to je 50 € alebo 150 €, keď nám chýbajú môže to byť problém. Veľké finančné inštitúcie sa veľmi nezaoberajú s takouto formou požičiavania. V takejto situácii môžete využiť mini pôžičky pre každého.

Jednoducho požiadate cez internet o sumu, ktorú si chcete požičať vyplnením formulára. Do online formulára vyplníte svoje osobné údaje a následné získanie pôžičky je veľmi jednoduché. Po obrdžaní údajov vás budeme telefonicky kontaktovať na doplnenie a skontrolovanie vašich údajov kvôli bezproblémovému schváleniu pôžičky.

Peniaze získate bez zbytočného papierovania jednoduchým potvrdením zmluvnej dokumentácie vo vašom užívateľskom profile.

Zadajte výšku pôžičky, vyplňte svoje údaje a odošlite vašu žiadosť na schválenie. Peniaze môžete mať do pár hodín

Mini pôžička bez dokladovania

O zaradenie do aukcie na pôžičku môže požiadať iba fyzická osoba, občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, staršia ako 18 rokov, spôsobilá na právne úkony v plnom rozsahu.

Na podanie žiadosti ani jej schválenie nie je potrebné doložiť potvrdenie o príjme a žiadne ďalšie dokumenty. Peniaze budú vyplatené na účet uvedený v žiadosti alebo poštovou poukážkou.

Ak si zvolíte spôsob uhradenia pôžičky na účet v banke a máte svoj účet v rovnakej banke ako naša spoločnosť peniaze budete mať na účte v ten istý deň. Ak máte účet v inej banke peniaze vám prídu nasledujúci deň. Ak si zvolíte zaslanie peňazí šekom, peniaze budete mať 2 – 3 deň.

Údaje na uhradenie pôžičky dostanete SMS správou, e-mailom a poštou. Tiež ich nájdete vo vašom užívateľskom profile. Pôžičku môžete vrátiť kedykoľvek na účet bankovým prevodom, poštovou poukžkou – šekom alebo vkladom na účet v banke.

Ak nebudete môcť pôžičku vrátiť v čas, môžete požiadať o predĺženie splatnosti SMS správou alebo prihlásením sa do vášho užívateľského účtu.

Mini pôžička pre každého

Mini pôžička

Vyplatenie a vrátenie mini pôžičky

Kedy budem mať peniaze k dispozícii?

Ak si zvolíte vyplatenie mini pôžičky na účet v banke bankovým prevodom peniaze dostanete v priebehu pár minút. V prípade, že máte účet v inej banke, ako my peniaze dostanete na ďalší pracovný deň.
 
V prípade, že budete chcieť vyplatiť pôžičku poštovou poukážkou peniaze dostanete 2 až 3 deň po podpísaní zmluvy o pôžičke.


Ako môžem mini pôžičku vrátiť?

 Pôžičku môžete vrátiť priamo na účet v banke bankovým prevodom z vášho bankového účtu, hotovostným vkladom na náš účet v banke alebo poštovou poukážkou. K dispozícii máte možnosť zrealizovania online platby priamo cez váš užívateľský účet, ktorý si vytvoríte.


Môžem mini pôžičku predčasne vrátiť?

Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne vrátiť, najneskôr však do termínu splatnosti v zmluve.  Predčasné vrátenie pôžičky je bez poplatku.


Ako si môžem predĺžiť dátum splatnosti mini pôžičky?

Ak nestíhate vrátiť mini pôžičku v dohodnutom termíne môžete si za poplatok predĺžiť dátum splatnosti a získať viac času na vrátenie vášho záväzku. Pôžičku si môžete predĺžiť o 15 , 20, 25 alebo 30 dní po prihlásení sa do vášho užívateľského účtu, alebo zaslaním SMS správy.

Čo je aukčný poplatok?

Aukčný poplatok v zmysle sadzobníka poplatkov dlžníka je poplatok za podanie žiadosti o mini pôžičku a poplatok za zaradenie do internetovej aukcie mini pôžičiek prevádzkovanej na internetovom portáli poskytovateľa.

Vyplňte žiadosť o mini pôžičku

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *