fbpx

Refinancovanie pôžičiek

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Máte veľa nebankových pôžičiek? Platíte vysoké úroky a ťažko sa vám orientuje v splatnostiach, poplatkoch za prevody? Chcete získať viac? Refinancovanie pôžičiek je jednou z možností, ako si všetky nebankové úvery a pôžičky upratať do jednej znížiť si splátku alebo zvýšiť výšku pôžičky a predĺžiť splatnosť na dlhšie obdobie. Takto upravenými pôžičkami a úvermi znížite náklady na prevody, znížite si splátku a ušetríte.

Využite náš produkt refinancovanie nebankových úverov a znížte si úroky, splátky a získajte viac peňazí na dlhšiu dobu. Podmienkou získania refinancovania je aspoň jeden úver prípadne splátkový predaj zapísaný v nebankovom alebo bankovom registri. V takomto prípade spĺňate základnú podmienku na získanie úveru na refinancovanie.

 

Refinancovanie pôžičiek

Získať úver na refinancovanie úverov je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť žiadosť uvedenú nižšie a budeme vás na email uvedený v žiadosti kontaktovať. Následne nám zašlete všetky štandradné dokumenty potrebné na schválenie úveru a zoznam úverov, ktoré chcete refinancovať.

V zozname musí byť jasne preukázané o akého veriteľa ide, vrariabilný symbol úveru, ktorý chcete refinancovať a bankové číslo účtu kam úver platíte. Tieto údaje musia byť potvrdené výpisom z účtu, kde musí byť jasne vidno, že daná platba je veriteľovi, ktorý poskytol pôžičku. Ak to na výpise nie je presne definované budete musieť zdokladovať veriteľa iným hodnoverným spôsobom. Napríklad zmluva o úvere s veriteľom. Stačí strana, kde je jasne definovaný veriteľ, variabilný symbol a bankové číslo účtu.

Refinancovanie pôžičky

Následne vašu žiadosť posúdime a po schválení vás budeme kontaktovať na podpis zmluvnej dokumentácie. Po podpise sa úver načerpá maximálne do dvoch pracovných dní. Refinancovaná čiastka sa vyplatí priamo veriteľom, ktorí poskytli úver alebo pôžičku na účty kam úvery platíte. Ak bola refinancovaním navýšená výška úveru rozdiel medzi čiastkou, ktorá bola zaslaná na vyplatenie starých úverov a schválenou sumou úveru vám zašleme na bankový účet na vaše meno, prípadne na účet, ku ktorému máte zriadené dispozičné právo.

Takto jednoducho skonsolidujete svoje nebankové úvery a budete mať lepší prehľad v tom čo platíte. Znížite si spátku alebo navýšite sumu úveru, prípadne oboje. Jednoducho vyplňte žiadosť a budeme vás kontaktovať na mail uvedený v žiadosti.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *