fbpx

Refinancovanie úveru podmienky

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

Refinancovanie úveru podmienky. Máte veľa nebankových úverov a platíte za ne vysoké splátky? Neviete sa zorientovať komu, čo platíte? Radi by ste mali poriadok vo financiách a iba jedinú splátku? Ak ste odpovedali na otázky áno je pre vás vhodný produkt refinancovanie nebankového úveru. Urobte si poriadok v splátkach, znížte si úrok a získajte viac peňazí. Svoju pôžičku si môžete navýšiť a roztiahnuť do dlhšej doby. 

Ušetríte tak na úrokoch, čase a poplatkoch v banke za jednotlivé prevody. Na trhu je veľa nebankových úverov a pôžičiek, ktoré si ľudia kúpili v časoch kedy boli úroky veľmi vysoké. Využite náš produkt na refinancovanie nebankových úverov a pôžičiek. Získajte viac peňazí úsporou na splátke a zvýšením sumy úveru. Základnou podmienkou pre získanie refinancovania nebankových úverov je, aby bol  aspoň jeden úver alebo splátkový predaj zapísaný v nebankovom prípadne bankovom registri. 

Refinancovanie úveru podmienky

Najčastejšie sú v nebankovom registri zapísané úvery od spoločností Profi Credit, Home Credit, Cofidis, Ahoj, Cetelem. Úvery a pôžičky, ktoré nie sú zapísané v nebankovom registri sa nedajú refinancovať týmto produktom. Pre využitie tohto produktu však stačí aj malý úver na splátky, ktorý ste si zobrali v predajni na kúpu spotrebiča do domácnosti alebo len tak pre zábavu.  

Pôžičky, ktoré nie sú zapísané v nebankovom alebo bankovom registri si po schválení úveru na refinancovanie vyplatíte sami prevodom na účet spoločnosti, ktorá vám poskytla pôžičku. Myslíte, preto na dostatočne vysokú sumu, ktorú budete žiadať, aby ste mohli naplniť váš zámer. Zlúčite tak všetky svoje nebankové pôžičky do jednej ušetríte na splátke, úrokoch a poplatkoch za prevody v banke a ešte vám aj ostane niečo navyše.   

Chcete maximálne ušetriť na poplatkoch, ktoré platíte za akékoľvek prevody založte sú bankový účet z pohodlia vášho domova cez internet. Ušetríte nie len na polatkoch za prevody peňazí, no aj na poplatkoch za vedenie účtu, výber z bankomatov a všetky transakcie. Vytvorte si účet zadarmo tu>>>>>.

Požiadať o refinancovanie nebankových úverov je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť žiadosť nižšie a budeme Vás kontaktovať. Mailom Vám príde zoznam dokumentov, ktoré treba pre schválenie refinancovania úverov. Tie následne zašlete na spracovanie a po schválení a podpísaní dokumentov Vám prídu peniaze na váš účet. Nebankový úver na refinancovanie môžete dostať až do výšky 20.000,- € so splatnosťou 96 mesiacov. Úvery a pôžičky, ktoré budú refinancované zaplatíme za vás a rozdiel medzi sumou určenou na vyplatenie a schválenou sumou vám zašleme na účet v banke.

NEZÁVÄZNÁ ŽIADOSŤ O ÚVER

Požiadajte o úver

Vyplňte žiadosť a budeme Vás kontaktovať

6 názorov na “Refinancovanie úveru podmienky”

  1. Martin Marton

    Som v registri vďaka proficreditu. Snažím sa s nimi komunikovať ale bezúspešne. Chcel by som im vyplatiť ostatok čo im dlhujem. Pracujem v zahraničí a prijem mám dostačujúci.
    Nemôžem kvôli tlregistru si zobrať žiadnu pôžičku. Chcem to vyriešiť takto

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *